A horgászat fontosabb, mint a hal…

A Magyar kormány elkötelezett a kistelepüléseken élők számának megtartása, növelése, életminőségének javítása, valamint ezzel összefüggésben ezen települések fejlesztése iránt, amelyre tekintettel került kidolgozásra a Magyar Falu Program.  Egyesületünk még 2021-ben pályázott egy „természeti környezet fenntartását segítő gép beszerzésére”, mely első körben a források korlátossága miatt nem kapott támogatást, de aztán a tartalék listáról elnyertük a pályázott 1.950.000.- ft-ot. A Husqvarna típusú összkerék hajtású fűnyíró rider nagy hasznunkra van, hiszen a tavaink körüli 17 ha terület gondozásában vesszük igénybe, nehéz terepviszonyok között. Egyesületünk immár 230 főt meghaladó tagsága köszönetét szeretné kifejezni a sümegi Agro-Takács Husqvarna szaküzlet vezetőjének, Szalai Péternek, hogy kedvezmények biztosításával belefértünk az elnyert támogatásba, Csabrendek Nagyközség Önkormányzatának, hogy a bírálóknál támogatták pályázatunkat, és köszönjük az alábbi, pályázatot kiíró szerveknek is, hogy támogathatónak ítélték pályázatunkat:   

Hegedüs Ákos
HE titkár