A horgászat fontosabb, mint a hal…

2017.  február 11.-én, tartotta egyesületünk hagyományos horgászbálját. Nagyon örültünk a több mint100 fős létszámnak, mert ebben a farsangi időszakban meglehetősen sűrű a báli választék. Az idén 28 éves egyesületünknek ez volt a 23.-ik horgászbálja, ami kevés kivételtől eltekintve mindig február 2. hétvégéjén került eddig is, és reményeim szerint ezután is megrendezésre. A magas létszám és a több mint 700 db eladott tombola bizonyítja, hogy az Egyesület sikeresen kezdte az újesztendőt, a közel 2 millió Ft-nyi 2016 évi telepítés pedig azt, hogy sikeresen zártuk az elmúlt évet. Az idei évben már telepítésre került 7 mázsa fehérhal, illetve 6 mázsa 3 nyaras ponty is.

Március 15.-től várjuk a napijegyes horgászokat, illetve új tagokat is felveszünk, ráadásul az idei évben nem kell megfizetni az egyszeri belépési hozzájárulást sem!

Elindult új honlapunk, a www.csabrendek-sumeg-she.hu oldal, ahol mindig friss információkkal szolgálunk rendezvényeinkről, telepítéseinkről.

Sikeres rendezvény elképzelhetetlen nagyvonalú támogatók nélkül, ezért mindenkinek köszönjük

aki eljött horgászbálunkra, valamint külön köszönet fő támogatónknak, Szalai Péternek, a Sümegi AGRO VILÁG üzletvezetőjének, a 23. horgászbál fő szponzorának!

Támogatóink:                      

Arany Attila – támogató, Baráth Lajos – asztalos mester, Csabrendek Nagyközség Önkormányzata, Feketéné Capári Szilvia  – Kiskertem virág,  Hegedüs Ákos – vállalkozó, HE titkára, Hegedüs Ákosné – támogató, Hegedüs Árpád – támogató Devecser, Horváth Pál – Metrikál Kft Sümeg, Illés Gyula – asztalos mester, Izmendi Dániel – gazdálkodó, Kiefer Flórián – támogató, Kiss Miklós – Veszprémgalsa polgármestere, Kulcsár Zoltán – Scotti vendéglő Sümeg, Mészáros Norbert – M&B számítástechnika Sümeg,  Mezei József – Rendek-diszkont, Nagy István – támogató,   Parana egészségbolt – Sümeg,  Párizs József – Egyesület elnöke,  Piroska vegyeskereskedés – Csabrendek, Simon Gábor – vállalkozó Veszprémgalsa,  Szabó József – vendéglős, Takács Lajos – támogató,

…és még sokan mások…